fbpx

NAZYWAM SIĘ PAULINA WOTA

z wykształcenia …

jestem fizjoterapeutką, dzięki czemu rozumiem, jak funkcjonuje ciało i wiem, jak bezpiecznie wprowadzić je w ruch, który będzie mu służył.

Z POWOŁANIA …

uczę jak żyć zdrowiej i spokojniej bez wielkich wyrzeczeń, a moim głównym celem jest wspierać kobiety i rodziny w życiu w kontakcie ze sobą i na własnych zasadach.   

MĄDROŚĆ JOGI I AJURWEDY …

towarzyszą mi odkąd skończyłam 17 lat. Jestem nauczycielką Sri Sri School of Yoga (RYT 200) będącej częścią organizacji Art of Living, działającej w ponad 150 krajach na całym świecie. Od 2020 jestem również certyfikowaną konsultantką Ajurwedy (Ayurveda Practitioner, 300H, Vedansha Institute, Rishikesh). 

Jestem również trenerką międzynarodowej organizacji Family-lab promującej wartości rodzinne, takie jak godność, autentyczność i odpowiedzialność osobista, oparte na mądrym przewodnictwie rodziców.

Poza tym jestem orędowniczką komunikacji bez przemocy i garściami czerpię od mądrych ludzi. Moi mistrzowie to między innymi Jesper Juul, Sri Sri Ravi Shankar, Alexander Lowen, Marshall B. Rosenberg oraz Ido Portal.

W SWOIM ŻYCIU …

miałam niełatwy start. Jednocześnie miałam ogromne szczęście spotkać na swojej drodze mądrych i dobrych ludzi. Oba czynniki zbudowały moją wewnętrzną siłę i złożyły się na Rzeczy Ważne.

RZECZY WAŻNE … 

są pomostem pomiędzy mądrością Wschodu, a dorobkiem współczesnych nauk o odżywianiu, ruchu, umyśle i relacjach.