Zaznacz stronę

O mnie

Cześć, nazywam się Paulina Wota

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką (absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie), dzięki czemu rozumiem, jak funkcjonuje ciało i wiem, jak bezpiecznie wprowadzić je w ruch, który będzie mu służył.  

Odkąd skończyłam 17 lat, towarzyszą mi mądrość i praktyka Jogi oraz Ajurwedy. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji na nauczyciela Sri Sri Yogi realizowanemu przez Fundację Art of Living w Indiach. 

Jestem trenerką międzynarodowej organizacji Family-lab promującej nowe wartości rodzinne, takie jak godność, autentyczność i odpowiedzialność osobista oparte na mądrym przewodnictwie rodziców.

Poza tym jestem orędowniczką komunikacji bez przemocy (NVC) i garściami czerpię od mądrych ludzi. Moi mistrzowie to między innymi Jesper Juul, Sri Sri Ravi Shankar, Stephen Covey, Marshall B. Rosenberg oraz Ido Portal.

W swoim życiu miałam niełatwy start. Jednocześnie miałam szczęście spotkać na swojej drodze mądrych i dobrych ludzi. Oba czynniki zbudowały moją wewnętrzną siłę i złożyły się na Rzeczy Ważne. 

Chcę, aby były one pomostem pomiędzy mądrością Wschodu, a dorobkiem współczesnych nauk o odżywianiu, ruchu, umyśle i relacjach.

Z ciekawostek zazwyczaj nie noszę makijażu, bardzo lubię rytuał związany z piciem kawy (bardziej niż samą kawę), mam dużo talentów i mało cierpliwości. Szybciej myślę niż mówię i piszę, co bywa źródłem mojej frustracji. We wszystkim szukam sensu i wierzę, że dobro zawsze zwycięża.

Jeśli to do Ciebie przemawia i tematy zdrowia oraz relacji są Tobie bliskie, zapraszam Cię do mojego świata.

Możesz zacząć tutaj:

Przywitaj się

Napisz kilka słów o sobie i o tym, jakie tematy z obszaru zdrowia, relacji i rozwoju interesują Cię najbardziej. Odpowiadam na każdą wiadomość.

Odwiedź mojego bloga

Kopalnia wiedzy i moje centrum dowodzenia. To tam regularnie pojawiają się artykuły, w których odkrywam tajniki Ajurwedy i tłumaczę zawiły język relacji