fbpx
Zaznacz stronę

Nazywam się Paulina Wota

Z wykształcenia

Jestem fizjoterapeutką, dzięki czemu rozumiem, jak funkcjonuje ciało i wiem, jak bezpiecznie wprowadzić je w ruch, który będzie mu służył.

Z powołania

Uczę i inspiruję, a moim głównym celem jest przywracać uśmiech na zatroskanych twarzach, wprowadzać lekkość do ciała i umysłu.  

Mądrość i praktyka Jogi oraz Ajurwedy

Towarzyszą mi odkąd skończyłam 17 lat. Od 2019 roku jestem dumną nauczycielką Sri Sri School of Yoga (RYT 200) będącej częścią organizacji Art of Living, działającej w ponad 150 krajach na całym świecie. 

Jestem również trenerką międzynarodowej organizacji Family-lab promującej nowe wartości rodzinne, takie jak godność, autentyczność i odpowiedzialność osobista oparte na mądrym przewodnictwie rodziców.

Poza tym jestem orędowniczką komunikacji bez przemocy (NVC) i garściami czerpię od mądrych ludzi. Moi mistrzowie to między innymi Jesper Juul, Sri Sri Ravi Shankar, Stephen Covey, Marshall B. Rosenberg oraz Ido Portal.

W swoim życiu

Miałam niełatwy start. Jednocześnie miałam ogromne szczęście spotkać na swojej drodze mądrych i dobrych ludzi. Oba czynniki zbudowały moją wewnętrzną siłę i złożyły się na Rzeczy Ważne.

Rzeczy Ważne

Chcę, aby były pomostem pomiędzy mądrością Wschodu, a dorobkiem współczesnych nauk o odżywianiu, ruchu, umyśle i relacjach.